strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

- Co pan wiezie w tej torbie? - Papier toaletowy - Ale czemu tak śmierdzi? - Bo wiozę go do...Dlaczego mleko zawiera tłuszcz? - Żeby nie skrzypiało przy dojeniu. ...Dwaj biznesmeni przypadkowo spotykają się nad brzegiem morza. Mocząc nogi, rozmawiają coraz bardziej poufale. - Widzisz tę brunetkę tam pod...Córka do taty: - Tato, popatrz, wynik w zadaniu mi się nie zgadza. - Hmm, A skąd ten wzór wzięłaś?...dlaczego wrona sieda na czupku drzewa ? bo wyżej nie moze ...Jadą wariaci autobusem. W pewnej chwili autobus stanął. Kierowca zagląda pod maskę. W pewnej chwili podchodzi do niego wariat i...- Jasiu Twoje zachowanie jest skandaliczne - mówi nauczycielka Jutro masz przyjść z rodzicami do szkoły! - Ale ja nie...Towarzyszu Stalin, w mieście X jest człowiek bardzo do was podobny. To samo uczesanie, ten sam wzrost, takie same wąsy....Św. Mikołaj przyjechał do Etiopii i rozmawia z dziećmi: - Dzieci, a czemu wy takie chude jesteście? - Bo nie...- zabieram Cię żono na wycieczkę - nie pojadę, bo nie mam co na siebie włożyć - po piwersze to...Baca kocha się w nocy z bacową. W pewnym momencie psydusił jej warkocz i bacowa krzyczy: - Warkoc Jędruś, warkoc!...Baca rozwodzi się z Gaździną. Odbywa się rozprawa w sądzie. Sędzia pyta się Gazdy: - Powiedzcie, Gazdo, dlaczego chcecie...Do komisariatu wpada zdenerwowany mężczyzna i krzyczy: - Zamknijcie mnie, rzuciłem w żonę żelazkiem! - I co zabił ją pan?...Jasio pyta babcię: - Babciu czy byłaś szczepiona na choroby zakaźne? - Byłam, a dlaczego pytasz? - Bo ile...Mapa kawałów - o władzy

wlatuje nagi policjant na komisariat kolega pyta Syn pyta polityka: - tato,co to jest Anonimowa ankieta w Parlamencie Europejskim. Pytanie pierwsze  Puka policja do drzwi. Mieszkaniec tego  Starszy pan mknie autem przez miasto Sprzedawca poleca policjantowi kupno maszynki do golenia:  Idzie Policjant i prowadzi pingwina za  Na lekcji Pani pyta dzieci :  Policjant zatrzymuje dresiarza w bemce. P:

Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy