strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Do leżącego na ławce faceta podchodzą dwaj policjanci: - Proszę dokumenty, jesteśmy z policji. - Nie mam - odpowiada...Przychodzi mama po synka,va synek płacze. Mama pyta się: - Jasiu czemu płaczesz? - Bo pani powiedziała, że jak ktoś...Przychodzi facet do lekarza i mówi Panie doktorze mam problem, co dziennie w nocy jak śpię przychodzi do mnie krasnoludek...Jaś, Małgosia i Baba Jaga poszli na studia. Jaś na uniwersytet, Małgosia na medycynę, Baba Jaga natomiast na politechnikę. Spotykają...Wchodzi pijak do monopolowego i pyta: - Jest denaturat? Ekspedientka na to: - Nie ma. - A jakieś inne...Co to jest? Zielone poluje na króliki. Żaba wychowana przez wilki. ...- Od przyszłego tygodnia przestanę pić. - Akurat Ci wierzę. Mogę się założyć, że będziesz dalej pić. - A...jak zająć blondynkę? -dać jej koło i kazać usiąść w kącie. ...- Słyszałem, że Jasiek Kowalski kupił sobie nowy samochód? - Przecież to nie jego! - Skąd wiesz? - Wczoraj mi...Do dyrektora banku zgłasza się sprzątaczka: - Panie dyrektorze, proszę mi dać klucze od sejfu. - Pani chyba oszalała! -...Jasiu przychodzi ze szkoły i mama pyta się Jasia: - Jasiu jak było w szkole? - A dobrze- odpowiada Jasio....Rozmawiają dwie kangurzyce: - I wyobraź sobie Dario, Magdę wczoraj złapali, i podobno mają ją wywieźć do jakiegoś ogrodu zoologicznego...Co to jest: Niemiec ma z przodu, Turczyn ma na końcu, mężatka nie ma wcale, a panna ma dwie...Baca łapie okazję na drodze, wreszcie udaje mu się złapać przejeżdżającego Mercedesa. Wsiada i jadą, ale po kilku kilometrach...Mapa kawałów - o władzy

wlatuje nagi policjant na komisariat kolega pyta Syn pyta polityka: - tato,co to jest Anonimowa ankieta w Parlamencie Europejskim. Pytanie pierwsze  Puka policja do drzwi. Mieszkaniec tego  Starszy pan mknie autem przez miasto Sprzedawca poleca policjantowi kupno maszynki do golenia:  Idzie Policjant i prowadzi pingwina za  Na lekcji Pani pyta dzieci :  Policjant zatrzymuje dresiarza w bemce. P:

Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy