strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Idzie Chopin i Bach ...Co to jest: ma dwie nogi i pierze? - Gołąb. A co to jest: ma cztery nogi i pierze? -...Przychodzi pijak do monopolowego. Kasjerka pyta: - w czym pomóc? A pijak wypina dupę A kasjerka pyta się: - co...Przychodzi stara babcia do apteki i mówi: - Poproszę 200 prezerwatyw. Farmaceutka patrzy się tak na nią, ale podała cały...Szkot zginął w wypadku samochodowym. Znajomy ma o tym delikatnie zawiadomić żonę ofiary. Pyta więc ją: - Pani mąż pojechał...- Nie mogę nauczyć męża utrzymywaniu porządku. Żali sie Kowalska sąsiadce. - A co on takiego robi ? - Za...Na lekcji pani prosi dzieci o napisanie wierszyka o morzu. Po chwili zgłasza się Jaś i czyta: - Nad brzegiem...Murzyn złapał złotą rybkę i rybka powiedziała, że może spełnić jego jedno życzenie no i murzyn myśli i w końcu...Blondynka upiekła kurczaka i dała mężowi. On na to: - Dziwny ten kurczak. Włożyłaś coś do środka? - Pewnie...Co śpiewają Żydzi zamknięci obok pomieszczenia z mydłem? - Tacy sami, a ściana między nami. ...Sprzedawca poleca policjantowi kupno maszynki do golenia: - Niech pan kupi ten model. Wypróbowało go już tysiące klientów z całego...Przychodzi Baba do lekarza: - Panie doktorze po tej kuracji hormonalnej strasznie rosną mi włosy! - Niemożliwe! A gdzie najwięcej?...Lekarz mówi do staruszki: - No, babciu, w waszym wieku trzeba się oszczędzać, unikać chodzenia po schodach. Po roku staruszka...Co oznacza dla blondynki termin: bezpieczny seks? - Dokładne zamknięcie drzwi samochodu. ...Dowcipy - o władzy

dodano: 2008-07-17, przeglądaj inne


Obok uczestników wiecu wyborczego SDRP przechodzi Olszewski z Krzaklewskim. W pewnej chwili Krzaklewski podnosi rękę i woła:
- Gorące pozdrowienia. Gorące pozdrowienia.
- Dziękujemy - odpowiada tłum.
Po chwili Olszewski pyta:
- Marian, od kiedy ty ich tak polubiłeś?
- Jasiek, przecież nie będę krzyczał: "A żebyście się wszyscy w piekle smażyli".


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy