strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Spotykają się mężczyźni i zaczynają narzekać na swoje żony: - Moja, to taka latawica, ciągle jej nie ma w domu...Jakich trzech słów 95 procent Polaków nie chciałoby usłyszeć z ust Romana Giertycha? - Dzień dobry, sąsiedzie! ...Gra siostra z księdzem w piłkę nożną. Siostra broni a ksiądz strzela - kurwa, ale mi zeszło A siostra do...- Mamo śnił mi się wujek. Dał mi numery lotto - mówi syn do matki. - Tak? A jakie to...Poszedł facet do lasu. Tak łaził i łaził, że w końcu zabłądził. Chodzi więc po lesie i krzyczy. W pewnym...Turysta wynajmując pokój u gazdy w Zakopanem, zastrzega się: - Cena jest wygórowana, ale niech tam, tylko żeby był...Pijany mąż wraca do domu. Żona od progu krzyczy: - Gdzie byłeś moczymordo?! - Na cmentarzu. - A kto...Teściowa przyjeżdża w odwiedziny do zięcia i córki. Drzwi otwiera zięć: - O, mamusia! A mamusia na długo? -...Odrapany i rozklekotany samochód wjeżdża na autostradę. - 10 złotych - mówi strażnik. - Sprzedane! - odpowiada zadowolony kierowca. ...przychodzi baba do lekarza z kierownicą na plecach lekarz pyta - kto tu panią skierował na naukę jazdy? ...Pijane małżeństwo wraca z wesela. Poszli spać. Następnego dnia budzą się i nadal są pijani. Mąż idzie do łazienki, przemywa...Diabeł złapał Polaka, Niemca i Ruska. - Jeżeli łączna długość waszych pał nie będzie wynosić 50cm, z piekła nie wyjdziecie...Chłopak kupił sobie nowy samochód, kanape, firanki i telewizor. Samochód nazwał cipa, telewizor cycuszki, firanki majteczki, a kanapę Kasia. Pewnego...Przychodzi baba do lekarza. Ten ją zbadał, a że był to lekarz prywatny, to przyszło w końcu do płacenia....Dowcipy - o władzy

dodano: 2008-07-17, przeglądaj inne


Dwaj złodzieje po włamaniu do dużego sklepu odzieżowego sortują garderobę, odkładając do dużych toreb wszystko co, stanowi większą wartość. Nagle jeden ze złodziei pokazuje drugiemu kolorowy sweter.
- Spójrz! Kosztuje 200zł! Przecież to rozbój w biały dzień!
- Racja, to zwykłe złodziejstwo.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy