strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Oddział terenowy Centralnego Biura Śledczego w Nowym Targu, dzwoni telefon: - Słucham - Dobry... kciołem podać,że Jontek Pipciuś Przepustnica...Pijany mąż wraca do domu. Żona od progu krzyczy: - Gdzie byłeś moczymordo? - Na cmentarzu. - A kto umarł?...muwi mąż do żony -kochanie ic po piwo-a żona muwi -ależ kochanie może jakies magiczne slowo -chokus pokus czary mary...- Jakie jest imię słynnego fizyka, Volta? - Dżontra. ...Podczas męskiej imprezy jeden z gości wznosi toast: - Panowie, wznieśmy toast za to, żebyśmy przez nasze kobiety traktowani byli...Wraca żołnierz z wojska. Zachodzi do domu a tam na łóżku pod ścianą siedzi trójka dzieci. - Czyje to dzieci?...Idzie Jaś do szkoły pyta się go pani: - Jaś ile masz lat? - niewiem. - Jaś ile jest gwiazd...Jasio wraca ze szkoły z pokrwawionym nosem. - Co Ci się stało? - pyta mama. - To przez tego magika...Pewien sławny gość wyznawał prawosławie, a poza tym zawsze chodził prawą stroną chodnika. Podchodzi do niego pewien żyd i się...Baca rozwodzi się z Gaździną. Odbywa się rozprawa w sądzie. Sędzia pyta się Gazdy: - Powiedzcie, Gazdo, dlaczego chcecie...co to jest? pierożek drewniany zimnym miesem nadziewany? - trumna ...Pani w szkole podstawowej pyta małego Kulczyka: - Jasiu, kim chcesz zostać jak dorośniesz? - Biznesmenem! - Jasiu, u...Rozprawa w sądzie o przyznanie alimentów: - Baco, a znacie tę oto Marynę? - Ano znam. - A to...Prezydent Kwaśniewski wizytuje kaczą fermę w Wąchocku. Kaczki na jego widok mówią: - Kwa, kwa, kwa... Kwaśniewski pyta gospodarza:...Dowcipy - o władzy

dodano: 2008-07-25, przeglądaj inne


Po co policjantowi krótka i długa pałka?
- Ponieważ jak idzie ich dziesięciu - jeden łysy (złodziej) i dziewięciu z włosami (policjanci) to wyciągają długą pałkę i biją łysego. Jak idzie dziesięciu - jeden z włosami (policjant) i dziewięciu łysych( złodzieje) to policjant wyciąga długą pałkę i udaje ślepego.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy