strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Komisja wojskowa: - Zawód ojca? - Ojciec nie żyje. - Ale kim był? - Gruźlikiem. - Ale co robił? -...Żona wysyła męża-policjanta do sklepu po zapałki: - Tylko kup dobre zapałki, żeby się dobrze paliły - dodaje. Po kwadransie...Blondynka wypełnia formularz Imie - Marta Nazwisko - Kowalska Urodzona - TAK ...- Jakie jest imię słynnego fizyka, Volta? - Dżontra. ...Jasiu ma 10 lat i jeszcze ani razu w życiu się nie odezwał. Pewnego razu przy obiedzie: - A gdzie...Przychodzi Baba do lekarza: - Panie doktorze po tej kuracji hormonalnej strasznie rosną mi włosy! - Niemożliwe! A gdzie najwięcej?...Idą dwie blondynki ulicą i si kłócą: - Dlaczego odebrałaś mi chłopaka? Na to drugą: - Jak dzwonił to...Idą miedzą dwa byki - ojciec i syn. W pewnym momencie w dali widzą stado krów. Młody byczek zaczyna nerwowo...Pijany w tramwaju zaczepia kobietę, a ona do niego mówi: - Panie! Pan jest pijany! - A pani jest...Blondynka czyta książk przyrodniczą i w pewnej chwili mówi do męża: - Wiesz kochanie, że płazy mają mózg? Na...Pani od biologii pyta Jasia - Jasiu wymień mi 5 zwierząt mieszkających w Afryce Na to Jaś : - 2...Dlaczego blondynka boi się jeździć na rowerze? - Bo się boi, że ją pedał zgwałci. ...Jedzie chłop razem z babą wozem. Jadą tak, jadą i chłop patrzy - wymija ich rowerzysta bez głowy. Chłop nic...Na targu dla jaskiniowców potężny jaskiniowiec podchodzi ze swym 4-letnim synkiem do stoiska z owocami i pyta: - Ile kosztuje...Dowcipy - o władzy

dodano: 2008-07-25, przeglądaj inne


Po co policjantowi krótka i długa pałka?
- Ponieważ jak idzie ich dziesięciu - jeden łysy (złodziej) i dziewięciu z włosami (policjanci) to wyciągają długą pałkę i biją łysego. Jak idzie dziesięciu - jeden z włosami (policjant) i dziewięciu łysych( złodzieje) to policjant wyciąga długą pałkę i udaje ślepego.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy