strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

- Po czym poznać, że prawnik nie kłamie? - Po zamkniętych ustach. ...Jasio w sytuacji intymnej z Małgosią. Pieści ją i pieści, a tu nagle czuje coś wilgotnego i miękkiego. Pyta się:...- Jasiu podaj przykład dwóch zaimków osobowych. - Kto? Ja? - Wspaniale! Siadaj, szóstka! ...Baca łapie okazję na drodze, wreszcie udaje mu się złapać przejeżdżającego Mercedesa. Wsiada i jadą, ale po kilku kilometrach...Przychodzi baba do lekarza z ręką i nogą w gipsie a lekarz pyta: - Co pani w rękę? -...Jedzie blondynka z facetem w windzie. Facet pyta: - Na drugie? - Kasia. ...Pijany w tramwaju zaczepia kobietę, a ona do niego mówi: - Panie! Pan jest pijany! - A pani jest...Przychodzi baba na bal przebierańców cała pomalowana na biało. Spotyka ją facet i pyta się: - Przepraszam za co pani...przyjechali kamerzysci do zakopanego zeby zrobic program otym jak zabespieczac sie zeby nie miec dzieci poszli do jednego domu i...Co robi blondynka z nosem w trawie? Pasie kozy! ...W drodze do nieba spotykają się dusze dwóch facetów i zaczynają rozmowę: - Ja zmarłem przez zimno. No wiesz niska...Blondynka jedzie samochodem autostradą. Udało jej się włączyć radio i tam słyszy: - Podajemy ważny komunikat dla kierowców jadących autostradą....Mąż blondynki gra w piłkę nożną. Po meczu blondynka si go pyta: - No i kto wygrał? - Remis...Co robi teściowa na plaży? Przyzwyczaja się do piachu! ...Dowcipy - inne

dodano: 2008-11-22, przeglądaj inne

Idzie Jaś i Małgosia przez las. Jasiowi się bardzo chce pociupciać, ale nie wie jak namówić do tego Małgosię, aby jej nie spławić. Idąc Małgosia ogląda kwiatki, drzewka, niebo... W końcu mówi do Jasia:
- Wiesz, jakoś nie bardzo się czuję, chyba mam temperaturę. Muszę zmierzyć gorączkę.
A Jasiu:
- No, nareszcie, bo już mi rtęć po nogach cieknie.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy