strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Jest stare, brzydkie i pracuje w RPK, co to jest? TWOJA STARA... ...Pani pyta się Jasia w szkole: - Kiedy odrabiasz lekcje? - Po obiedzie. - To dlaczego dziś masz nieodrobione? -...Jasiu chce popływać i pyta ratownika o zgodę: - Czy mogę popływać w tym basenie? - Musisz mi najpierw pokazać...Córka do taty: - Tato, popatrz, wynik w zadaniu mi się nie zgadza. - Hmm, A skąd ten wzór wzięłaś?...Mowa o IV przykazaniu, zima. - Nie słuchał mamy, szedł na sanki bez rękawic, bez szalika, aż się przeziębił, rozchorował...przychodzi baba do lekarza a lekarz tez baba ...Baca słyszy krzyki z podwórka: - Czego tam? - Bacoooo! Potrzebujecie drewna? - Nieeee! Rano baca budzi się, wychodzi...Blondynka wróciła z urlopu z Australii i chwali si brunetce: - Byłam w środku Australii, gdzie temperatura sięgała 60...Mama pyta się Jasia: - Czy ty jesteś głupi? - Tak - odpowiada Jasiu - Udowodnij - Przecież ja jednokolorowej...Dlaczego sołtys przyszedł na dworzec z drabiną? - Bo się dowiedział, że żona przyjedzie piętrowym pociągiem. ...Przychodzi baba do lekarza i pyta: - Panie doktorze, czy po wybuchu bomby atomowej będę mogła zajść w ciążę?...co robi blądynka z głową w bagnie???? słucha bajora:) ...Dlaczego mężczyźni podobni są do karaluchów? - Bo kręcą się po kuchni i strasznie trudno się ich pozbyć. ...Nauczycielka w szkole zadała dzieciom na za tydzień napisanie wypracowania pt: "Co niezwykłego zdarzyło się w mojej rodzinie w ostatnim...Dowcipy - o władzy

dodano: 2008-07-17, przeglądaj inne


Powiadomiony przez sklepową o włamaniu udałem się od razu na miejsce. Przed sklepem na rozsypanym popiele stwierdziłem ślady. Nie można było rozpoznać czy są to ślady człowieka czy kota. Musiały to jednak być ślady kota, gdyż po wejściu do sklepu zauważyłem wewnątrz siedzącego kota, który się różnie bawił, a na moje wejście nie zareagował. W sklepie pełno było wydzielin od kota. Nic z towaru nie brakowało tylko były na podłodze rozsypane papierosy. Na pewno papierosy te kot wziął sobie do bawienia. Dlatego stwierdziłem, że włamanie nie miało miejsca, a tylko kot w sklepie rozrabiał i sklepowa niepotrzebnie złożyła doniesienie.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy