strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Power Rangers S.P.D z Rodziny Rabatków (The Bellflower Bunnies in Power Rangers S.P.D) Walentynki u Rangersów W bazie Delta Power...W remizie dzwoni telefon. - Halo, straż pożarna? Moja żona próbowała dziś jak się piecze mięso w naszej nowej kuchence...Przychodzi koleś do sex-shopu i mówi: - Dawaj wora na kutasa! Sprzedawczyni: - Że co? Kupujący: - Proszę wora na...Owczarek przechodzi z Berlina Wschodniego do Zachodniego. - Tam jest cudownie - mówi do buldoga. - Nie ma biednych, nie...- tato, a skąd pochodzą ludzie? - od Adama i Ewy - w szkole mówią, że od małp! - a...Kilku urwisów chce zaszokować nową nauczycielkę, więc na początku lekcji zamiast w ławce siadają na kaloryferze. - Chłopcy - mówi...Nad Morskim Okiem siedzi stary baca. Przechodzący turyści pozdrawiają go i pytają: - Co tu robicie? - Łowię pstrągi....Podczas zwiedzania muzeum nieuważna blondynka strąciła łokciem porcelanową figurkę. - Co pani najlepszego zrobiła ?! - wrzeszczy kustosz muzeum. -...Dwie blondynki w pracowni chemicznej. Jedna mówi do drugiej. - Co robisz? - Ekstrahuje. - To fajnie, zrób mi...Pokój w akademiku. Student: - Chłopaki, szybko, gadajcie czy homoseksualizm jest w porządku? - No pewnie, że w porządku. Student...Mucha ma sześć nóg. Oderwałem musze jedną nogę: - Mucha idź. Mucha idzie. Oderwałem drugą: - Mucha idź. Mucha idzie....2 Blondynki oglądają TV -Jedna mówi do drugjej -Patrz Benedykt 16 -A druga na to -A kubica Który :D ...- Dlaczego bocian ma długie nogi? - Bo boi się, że mu żaby do dupy dokopią. ...Spotkało się kilku informatyków i jak to zwykle bywa, rozmowy szybko zeszły na tematy komputerowe. Wreszcie któryś z nich zaproponował:...Dowcipy - o władzy

dodano: 2008-07-22, przeglądaj inne


Kolega pyta więźnia:
- Więc jak do tego doszło?
- Jak wchodziłem do środka, zacząłem wiercić kasę wiertarką, nagle słyszę dźwięk radiowozów, wziąłem sprzęt, pobiegłem na zewnątrz i schowałem się do klatki schodowej kilka bloków dalej.
- To jak cię wytropili?
- Przez przedłużacz...


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy