strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Był wielki sztorm, przeżył tylko jeden człowiek, i jakimś cudem dostał się na wysepkę. Po paru tygodniach podpływa do niego...Do baru wchodzi mężczyzna. Siada na stołku i zamawia piwo. Wypija je, zagląda do swojej kieszeni, krzywi się i...Power Rangers RPM z Rodziny Rabatków – historia (The Bellflower Bunnies in Power Rangers RPM – History) Akcja rozgrywa się...Dentysta schyla się właśnie nad pacjentem i ma zamiar rozpocząć borowanie, gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie: -...Klient hotelu do recepcjonistki: K: - Zasłałem łóżko R: - Bardzo dzekujemy, zapraszamy ponownie. K: - Nie ma spławy. ...W każdą niedzielę, wychodząc z kościoła, mężczyzna dawał żebrakowi 10 zł i tak to trwało kilka miesięcy. W październiku dał...- Od przyszłego tygodnia przestanę pić. - Akurat Ci wierzę! Mogę się założyć, że będziesz dalej pić! - A o...ZSRR, lata 50-te. Na lekcji wychowawczej pani pyta dzieci o ich idoli. Dzieci wymieniają postacie z książek, rodziców itd. W...Przychodzi facet do fryzjera: - Niech mnie pan tak krótko opierdoli. Fryzjer: - Ty chuju! ...przychodzi jasio do detysty i mówi: - mam żółte zęby i co lekaż mi doradzi? - broząwy krawat :) ...Co to jest: ma dwie nogi i pierze? - Gołąb. A co to jest: ma cztery nogi i pierze? -...Po hucznym weselu odbywającym się w hotelowej restauracji, młoda para wynajmuje sobie pokój, żeby jak najszybciej doszło do "konsumpcji związku"....Przychodzi młody chłopaczek do lekarza i mówi: - Panie doktorze, ja nie mogę iść do wojska. - Dlaczego? - Widzi...Ilu psychologów jest potrzebnych, żeby zmienić żarówkę? - Zasadniczo wystarczy jeden, pod warunkiem, że żarówka pragnie się zmienić. ...Dowcipy - po alkoholu

dodano: 2008-07-19, przeglądaj inne


Dwóch facetów wnosi trzeciego zupełnie nawalonego, tak że nie może się utrzymać na nogach. Siadają przy barze i jeden mówi do barmana:
- Dwa piwa!
- A ten w środku nie pije? Pyta barman.
- Nie, to kierowca.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy