strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Czym się różni blondynka od papieru toaletowego?? -papier się rozwija a blondynka nie. ...Co to jest: małe, czarne i puka w okienko? - Dziecko w piekarniku! A co to jest: duże, czarne i...Po co policjantowi krótka i długa pałka? - Ponieważ jak idzie ich dziesięciu - jeden łysy (złodziej) i dziewięciu...Przychodzi baba do lekarza i z krzykiem mówi: - Panie doktorze, mój mąż goni mnie z nożem! - To...Studentka zdawała egzamin z układu kostnego. Profesor podał jej miednicę i poprosił o zidentyfikowanie płci dawnego właściciela. Po namyśle dziewczyna...- Nie mogę nauczyć męża utrzymywaniu porządku. Żali sie Kowalska sąsiadce. - A co on takiego robi ? - Za...Rozmawia dwóch adminów: - Mój kumpel wczoraj w 5 minut uszkodził główny serwer. - Jest hakerem ? - Nie, debilem......Po powrocie od ginekologa żona mówi do męża: - Wiesz, jestem w 2 miesiącu ciąży. Prawdopodobnie będzie to chłopiec, damy...Siedzi biedny Rumun przy drodze i smaruje chleb gównem. Przechodzi koło niego bogaty Anglik, staje i mówi: - Bieda Rumun?...Naczycielka pyta się dzieci: - Ile mucha ma nóg? Z klasy odzywa się Jasio: - A Pani to już nie...Szkot do żony leżacej na łożu śmierci: - kochanie, idę po lekarza, gdybyś jednak wyczuła, że zbliża się twój koniec,...siedzi koleś i krzyczy - o kurwa podchodzi kolega i mówi - GDZIE GDZIE ...Przychodzi zebra z pingwinem do fotografa. Fotograf się pyta: - Czarno-białe czy normalne? A zebra na to: - Przyjebać Ci?...POWER RANGERS S.P.D z Rodziny Rabatków Malowanie W bazie Delta do centrum dowodzenia wbiega Klara - biała Rangerka - i...Dowcipy - inne

dodano: 2009-04-20, przeglądaj inne

Dentysta schyla się właśnie nad pacjentem i ma zamiar rozpocząć borowanie, gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie:
- Czy mi się to tylko wydaje, czy też trzyma pan rękę na moich jądrach?
Pacjent spokojnym głosem:
- To tylko taka mała asekuracja. Bo przecież nie chodzi o to, żebyśmy
sobie ból zadawali. Prawda, Panie Doktorze?


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy