strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Psychiatra odbiera telefon. Głos w słuchawce mówi: - Niech pan powie, czy to normalne: od kilku miesięcy jeden facet trąbi...Dzwoni facet rano do swojego szefa do pracy i mówi: - Szefie, nie mogę dziś przyjść do pracy. - Ale...Ludożercy segregują złapanych białych. - Zdrowy? - Zdrowy. - To na mięso. Następny. - Zdrowy? - Chory. - Na co?...- Baco, gdzieście się nauczyli tak drzewo rąbać? - Na Saharze. - E, baco, kłamiecie! Przecież Sahara to pustynia....Dlaczego Kaczyńscy jeżdżą z przyciemnionymi oknami w samochodzie? - Żeby nie było widać, że jeżdżą w fotelikach. ...Przychodzi blondynka do baru i zamawia pizz. Kelner pyta: - W 6 czy 12 kawałkach? - W 6, bo...12-letni synek, pyta ojca (w mieście otwarto właśnie agencje towarzyską): - Tato, a co właściwie robi się w takiej agencji?...Wchodzi facet do windy aaaaaaaaaaaa tam schody!!!!!! ...- Czym się różni dom śmiechu od rzeźni? - No bo w domu śmiechu robią rzeźnię na wesoło! ...Przychodzi facet do sklepu. - frytki som? - nie - a ziemniaki som? - som - no to na co...Mąż z żoną oglądają horror w telewizjii. Na ekranie pojawia się wampir ociekający krwią. - O matko! - krzyczy żona....Około północy mama i tata Jasia odbywają stosunek. Mama strasznie skacze po tacie, wtedy wchodzi Jasiu po czym wybiega i...- Ten lekarz którego mi poleciłeś to cudotwórca! Uleczył moją żonę w ciągu jednej minuty! - Tak? No sam nie...Milicjanci potrącili staszą kobietę. Wysiedli z samochodu, a ona woła, że chce księdza. - Skąd my teraz księdza weźmiemy? -...Dowcipy - inne

dodano: 2008-08-02, przeglądaj inne

Ojciec piątki dzieci wygrał zabawkę na loterii. Zawołał swoje dzieciaki i spytał, które z nich powinno otrzymać prezent:
- Kto jest najbardziej posłuszny? - spytał. Kto nigdy nie pyskuje mamie? Kto robi wszystko, co każe?
Pięć głosików odpowiedziało jednocześnie:
- Dobra, tato, możesz zatrzymać zabawkę.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy