strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

- Czy to prawda, że po wejściu do UE Polska zyska 10 mld. w przeciągu dwóch lat? - W zasadzie...Dlaczego nie produkuje się już popularnych kiedyś filmów rysunkowych z serii "Bolek i Lolek"? - Okazało się, że Bolek...Siedzą dwie małpy na palmie i jedna je banana. Druga pyta się: - Co robisz? - Jem banana! - A...Na spowiedzi: - Proszę księdza, opowiedziałam dowcip antypaństwowy, zgrzeszyłam. Ksiądz milczy, więc spowiadająca kontynuuje: - Opowiedziałam brzydki dowcip o Bierucie....Rozmawia dwóch maklerów: - Wiesz, że twoja żona ma czterech kochanków? - No to co? Wolę mieć 20% w dobrym...Co wywołało katastrofę tunguską? Zesłaniec, pradziad Kamińskiego, zdjął z nogi walonka. ...Dlaczego dowcipy o blondynkach są takie krótkie? - Aby brunetki mogły je zapamiętać, a mężczyźni mogli je zrozumieć. ...policjant zatrzymal na drodze kierowcę i prosi o prawko, na co ten odpowiada: - nie mam jeszcze prawa jazdy, właśnie...Pijany mąż wraca do domu. Żona od progu krzyczy: - Gdzie byłeś moczymordo?! - Na cmentarzu. - A kto...Jak powinien wyglądać mundurek dla byłego Ministra Edukacji? - Powinien mieć długie rękawy związane na plecach. ...- Co to jest gra wstępna? - To jest to, co się dzieje zanim zostaniesz wyruchany, a rozpoczyna się zazwyczaj...Na wykładzie studentka pyta się profesora seksuologii: - Co zazwyczaj robią mężowie po odbytym stosunku? - 10% odwraca się na...- Jak się nazywa po angielsku międzynarodowa matura za rządów R. Giertycha? - Amnesty International ...Poszła fama, że w pewnym miasteczku znajduje się cudowne źródełko, leczące ułomności. Pewnego dnia zebrali się przy nim - ślepy,...Dowcipy - inne

dodano: 2012-04-03, przeglądaj inne

Przez wieś jadą wozy cyrkowe. Nagle do uszu jadących cyrkowców dochodzi przeraźliwy wrzask. Na podwórku, obok jednej z chałup jakiś chłop podskakuje w górę na wysokość komina, robi podwójne salto i spada na ziemię. Z jednego z wozów cyrkowych wybiega dyrektor cyrku.

- Panie, widownia będzie zachwycona! Angażuję pana! Za jeden taki skok podczas przedstawienia dostanie pan pięćset złotych!

- Eee, tam... Za pięćset złotych nie będę się co wieczór walił siekierą w nogę...


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy