strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Po długiej upojnej nocy on zauważył na jej stoliku przy nocnej lampie zdjęcie faceta. Zaczął się niepokoić. - Czy to...Mężczyzna złapał złotą rybkę. A ona biedna błaga go, aby ją wypuścił: - Spełnię każde Twoje życzenie, tylko mnie wypuść!...Lech Czech i Polak sa na pustyni. Lech zmęczony podchodzi do strumyka z wodą nagle dostrzega napis :Jeśli wypijesz tą...W pierwszej klasie pani wita nowych uczniów i widzi, że trzech jest identycznych. Pyta się: - Czy wy jesteście trojaczkami?...- Czy Szkot może się cieszyś jeśli ma choć kropelkę angielskiej krwi? - Tak, jeśli ma ją na przedniej szybie...Żona do męża: - piszą, że woda podrożała - o, wreszcie i abstynentom dobrali się do dupy! ...- Dlaczego Małyszowi przeszkadza popularność? - Bo nawet ptaki pozdrawiają go po imieniu. ...Co to są uszy? - Dwie klapy do podpierania czapy. Co to jest szyja? - Kawałek kija do podtrzymywania...W sklepie z zegarkami: - Czy ten zegarek chodzi? - Pyta klient. - Nie, trzeba go nosić. - Odpowiada sprzedawca....Spotyka się dwóch kolegów jeden jest wyraźnie smutny drugi pyta go: - Czego jesteś smutny? - No wiesz porwali...Podchodzi blondynka do Informacji PKP: - Przepraszam, jak długo jedzie pociąg z Krakowa do Warszawy? - Chwileczkę. - Dziękuję! ...Staruszek pyta żonę: - duszko nie widziałas mojej sztucznej szczęki? - jest w kuchni, patelni nie mogłam doszorować. ...Co śpiewają Żydzi zamknięci obok pomieszczenia z mydłem? - Tacy sami, a ściana między nami. ...Ludożercy segregują złapanych białych. - Zdrowy? - Zdrowy. - To na mięso. Następny. - Zdrowy? - Chory. - Na co?...Dowcipy - inne

dodano: 2012-04-03, przeglądaj inne

Przez wieś jadą wozy cyrkowe. Nagle do uszu jadących cyrkowców dochodzi przeraźliwy wrzask. Na podwórku, obok jednej z chałup jakiś chłop podskakuje w górę na wysokość komina, robi podwójne salto i spada na ziemię. Z jednego z wozów cyrkowych wybiega dyrektor cyrku.

- Panie, widownia będzie zachwycona! Angażuję pana! Za jeden taki skok podczas przedstawienia dostanie pan pięćset złotych!

- Eee, tam... Za pięćset złotych nie będę się co wieczór walił siekierą w nogę...


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy