strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Okulista zasiadający w komisji wojskowej pyta poborowego: - Czy widzicie tam jakieś litery? - Nie widzę. - A widzicie w...Dziennikarz przeprowadza wywiad z ludożercą: - Czy w waszym państwie płacicie podatki? - Nie. - Nie? A dlaczego? - Zjedliśmy...Blondynka zwierza si: - Nie wiem co w tamtych czasach kobiety widziały w mężczyznach? - W tamtych czasach, to...Do Antka przyjechała ekipa telewizyjna, żeby zapytać go, jak doszedł do tak wysokiej wydajności mleka od krowy. - Ja tam...Czytając kolorowy tygodnik, Stirlitz zobaczył ma rozkładówce zdjęcie półnagiej dziewczyny, podpis bmiał: "miss niemiec 44" - dojrzała kobieta, ale jeszcze...Spotyka się czterech ludożerców. Trzech pyta się pierwszego: - Jadłeś coś dzisiaj? - Zjadłem Japończyka. Fuj same ryby. To samo...Mąż do żony w mieszkaniu w wieżowcu: - Wiesz, chodzą plotki, że listonosz miał romans ze wszystkimi kobietami z tego...Przychodzi facet do lekarza i mówi: - Proszę pana, mam problem. - Słucham pana. - Ale czy nie będzie się...Spotyka się dwóch kolegów: - Gdzie pracujesz? - W odlewni. - Co tam robisz? - Tajemnica wojskowa. - A ile...- Czy wiesz jaka jest róznica pomiedzy mrówka a słoniem? - Nie mam pojecia. - No to musisz koniecznie kupic...Nauczycielka przedstawia nowego ucznia w Amerykańskiej klasie: - To jest Sakiro Suzuki z Japonii Lekcja się zaczyna. Nauczycielka mówi:...Biega po ulicy uradowany mężczyzna. Jeden z pieszych pyta: - Z czego się pan tak cieszy? - Samochód mi...Idzie mrowka pod jablonia i nagle spada na nia jablko. Mrowka : O kur** prosto w oko!! ...Kto Ty jesteś? - Pijak mały. Jaki znak Twój? - Trzy browary. Gdzie Ty mieszkasz? - Pod ławeczką. Czym się...Dowcipy - inne

dodano: 2011-07-30, przeglądaj inne

Jasiu jest w kościele i mówi do babci:
-Babciu, chce mi się kupy
A babcia na to:
-To wyjdź za kościół
Jasiu usłyszał żeby wejść na kościół wszedł, a w dachu była dziura zrobił kupe w tą dziurę spadła to wszystko na księdza, a ksiądz mówi:
-Panie, czego ci jeszcze potrzeba?
A Jasiu na to:
-Papieru toaletowego


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy