strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

przychodzi baba do lekarza i gada - gdy tu dotykam to minie boli doktor: - czyli gdzie? - tam gdzie...Przychodzi zajączek do lisicy i pyta: - Jest Twój tata? - Nie - odpowiada lisica. Na to ucieszony zajączek: -...W celi: - Za co siedzisz? - Za niewinność, a ty? - Za morderstwo w orient ekspresie. - Uuu niezła...Jaka jest różnica między automatem do napojów a referendum w sprawie Unii? - W automacie najpierw płacisz, a potem wybierasz...Kiedy pięcioletnia córeczka zaczęła wypytywać mamę o to skąd się wzięła na świecie, ta delikatnie jej opowiedziała. Po paru dniach...Pani pyta się Jasia w szkole: - Kiedy odrabiasz lekcje? - Po obiedzie. - To dlaczego dziś masz nieodrobione? -...Idzie sobie turysta i w pewnym momencie zauważa Bacę i pyta: - Baco, co robicie? - A nic takiego,...Turyści pytają sie bacy : - Baco, pokażesz nam, która góra to Giewont? - Widzicie tą pierwszą górę? -...- Tyle się złego naczytałem na temat alkoholu - mówi Antek do kolegi - że wreszcie sobie powiedziałem, czas...Jest niedziela, dzień wypłaty kieszonkowego na następny tydzień. Zwraca się ojciec do syna: - Możesz wybierać - 10 złotych jak...Mąż wraca o 4 rano do domu. Żona zaspana otwiera mu drzwi i pyta z wyrzutem: - No gdzie byłeś?...Dlaczego hitler sie zabił? -bo zobaczył rachunek za gaz. ...Żona do męża: - Kochanie, co Ci kupić na imieniny? - Nic mi nie kupuj, nie mam pieniędzy. ...W małej wsi ksiądz rozmawia z parafianką: - Doszły mnie słuchy córko, że wczoraj wieczorem ktoś u was straszliwie przeklinał....Dowcipy - z cyklu przychodzi baba

dodano: 2008-07-22, przeglądaj inne


Przychodzi baba do lekarza. Ten ją zbadał, a że był to lekarz prywatny, to przyszło w końcu do płacenia. Baba zaczyna się rozbierać i powiada:
- Nie mam przy sobie pieniędzy, więc zapłacę panu w naturze.
Lekarz podrapał się po głowie i pomyślał: "No cóż, skoro nie mogę dostać pieniędzy, dobre i to". Przed przystąpieniem do pobrania opłaty, jednakże, spojrzał na babę i zapytał:
- Zaraz, zaraz. Czemu ma pani taki czarny brzuch?
A baba na to:
- Aaa, przed chwilą płaciłam za węgiel.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy