strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Nad Morskim Okiem siedzi stary baca. Przechodzący turyści pozdrawiają go i pytają: - Co tu robicie? - Łowię pstrągi....W pewnym okresie życia, Einstein regularnie prowadził zajęcia na uczelni, jeden z jego studentów ze zdziwieniem stwierdził: - Panie profesorze,...W małym miasteczku do sklepu z artykułami metalowymi dokonano włamania. Prowadzący śledztwo Sherlock Holmes mówi do doktora Watsona: - To...Blondynka i brunetka skaczą z 9 piętra. Która spadnie szybciej? - Brunetka, ponieważ blondynka zabłądzi po drodze. ...Starsze kobiety stoją przed blokiem i narzekają na dzisiejszą młodzież: - Jaka ta młodzież jest niedobra, palą papierosy - mówi...Siedzą dwie małpy na palmie i jedna je banana. Druga pyta się: - Co robisz? - Jem banana! - A...W sklepie z zegarkami: - Czy ten zegarek chodzi? - Pyta klient. - Nie, trzeba go nosić. - Odpowiada sprzedawca....5 Rumunów goni kromkę chleba. Gonią i gonią, dogonić nie mogą. Kromka cała przestraszona biegnie ile sił. Nagle wbiega za...Kolega podwozi kolegę nowym samochodem: - nie wiesz, jak często trzeba zmieniać olej? - nie wiem, ale mój kolega zmienia...Przychodzi turysta do bacy i pyta: - Baco, macie jakiś pokój do wynajęcia? - Mom. - Za ile? -...Idzie kleryk i wdepnął w gówno. - O kurde wdepnąłem w gówno! - O cholera powiedziałem kurde! - O kurwa,...Przylatuje UFO do USA: - Witam jestem ufoludkiem, tu jest mój statek. Przybyłem żeby was okraść. - Eee. Nie okradaj...Prokurator przesłuchuje policjanta, który uciekającego złodzieja ranił w nogę: - Dlaczego nie użył pan broni z ostrą amunicją, tylko...Spotykają się dwaj wariaci i jeden mówi do drugiego: - Słuchaj, umiesz naprawiać auto? - A co to jest? A...Dowcipy - inne

dodano: 2009-05-17, przeglądaj inne

Rano w biurze:
- Stary, skąd masz takie limo pod okiem?!
- A, bo jak się wczoraj wieczorem modliliśmy przy stole i właśnie mówiliśmy "ale zbaw nas ode złego", to niechcący spojrzałem na teściową.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy