strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Ilu prawdziwych mężczyzn potrzeba do wkręcenia żarówki? - Ani jednego, bo prawdziwy mężczyzna nie boi się ciemności. ...muwi mąż do żony -kochanie ic po piwo-a żona muwi -ależ kochanie może jakies magiczne slowo -chokus pokus czary mary...Spotykają się trzy bociany - stary, średni i bardzo młody i rozmawiają o tym, jak spędzały ostatni tydzień. - Ja...Do biura FBI dzwoni facet: - Moj sąsiad, Tom Smith, trzyma narkotyki w szopie na drzewo. Wieczorem ten sam facet...Kto wynalazł drut miedziany? Szkoci - gdy wyrywali sobie jednego pensa. ...Mój wujek mawiał: - Skrzypce, altówka, no wiolonczela to jeszcze, ale fortepian, kontrabas, harfa to już nie! - A co,...Co musi się zmienić, żeby polskie drogi odpowiadały normom europejskim? - Normy europejskie... ...Powiem krotki śmieszny kawal. Budyń, powiedziałam Bu, a potem dyń! ...Dziewica Orleańska poszła do piekła nawrócić diabłów. po tygodniu pobytu w piekle dzwoni: -Tu Dziewica Orleańska, zaczęłam palić. Dzwoni w...Jasiu pyta się w podstawówce Małgosi: - mogę Ci zrobić bobaska? Gosia odpowiada: - może w gimnazjum. Jasiu więc w...Wchodzi baca do sklepu, gdzie jest duża kolejka. On podchodzi bez kolejki i chce zrobić zakupy. Wtedy z kolejki...Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, głowa mnie boli. - A dlaczego ma pani bandaż na nodze?...Przychodzi baba do dentysty i staje w drzwiach. On tak na nią patrzy i mówi: - A co Pani jest?...Dwóch gości popija sobie winko pod sklepem. Nagle podjeżdża elegancki samochód, z którego wysiada jakieś zamożne małżeństwo. Kupują w sklepie...Dowcipy - inne

dodano: 2009-05-17, przeglądaj inne

Rano w biurze:
- Stary, skąd masz takie limo pod okiem?!
- A, bo jak się wczoraj wieczorem modliliśmy przy stole i właśnie mówiliśmy "ale zbaw nas ode złego", to niechcący spojrzałem na teściową.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy