strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Trzech studentów opowiada sobie o wrażeniach z Sylwestra. - Ja chłopaki byłem na Majorce - mówi pierwszy - jaki wypas!!!...Blondynka budzi w nocy męża i szepcze: - Słyszysz te hałasy w kuchni? To złodzieje! - Ależ kochanie, złodzieje...Blondynka zwierza si: - Nie wiem co w tamtych czasach kobiety widziały w mężczyznach? - W tamtych czasach, to...Idzie stary byk po łące z młodym byczkiem. W pewnym momencie młody woła do starego na widok stadka jałówek: -...Studenci piją wino na korytarzu, wtem nadchodzi prof. ksiądz. - Co pijecie? - Wodę proszę księdza. - Wodę? Pokażcie. Przecież...- Nie mogę nauczyć męża utrzymywaniu porządku. Żali sie Kowalska sąsiadce. - A co on takiego robi ? - Za...Stoją dwie blondynki na balkonie i jedna mówi do drugiej: - Patrz, mój Franek wraca do domu z bukietem róż....Blondynka dzwoni do sklepu komputerowego: - Dzień dobry. Mam nadziej, że mi pan pomoże. Kolega wgrał mi świetny wygaszacz...w szkole nauczycielka zwraca sie do ucznia: - Jasiu, wymie jakiegos ssaka łownego - ssaka, hmm, ssaka łownego, no na...- Tatusiu, Marsjanie to nasi przyjaciele czy wrogowie? - A czemu pytasz Jasiu? - Bo przyleciał wielki statek i zabrał...Jedna blondynka mówi do drugiej: - Wiesz, w tym trzęsieniu ziemi zginęło sto osób, wyobrażasz sobie, sto osób... Druga...Przychodzi stara babcia do apteki i mówi: - Poproszę 200 prezerwatyw. Farmaceutka patrzy się tak na nią, ale podała cały...- Od przyszłego tygodnia przestanę pić. - Akurat Ci wierzę. Mogę się założyć, że będziesz dalej pić. - A...- Co byście zrobili, jakbyście złapali złotą rybkę? - Ja bym poprosił ją o pieniądze. - A ja o miłość....Dowcipy - inne

dodano: 2009-05-16, przeglądaj inne

Zatrudnili w firmie teleadresowej kolesia. Piękny był, ładnie ubrany i młody. Nic dziwnego, ze wszystkie laseczki za nim zaczęły sie oglądać. Ba, niektóre nawet czynić mu awanse. Gostek poleciał na skargę do szefa:
- Juz nie mogę! - żali sie pięknisi. - Nie wiem co robić! Jedna ociera sie o mnie biustem, druga bioderkiem trąca.
Trzecia majtki pokazuje...
- Cóż, możesz cierpieć - mówi szef. - Nie ruszyć żadnej babeczki i dostać nagrodę w niebie.
- Jaka nagrodę?
- Żłob pełen owsa, ośle!


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy