strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Ojciec namawia syna do poślubienia bogatej dziewczyny. - Tato, ale przecież ona jest prawie ślepa! - Dzięki temu łatwo będzie...Jedzie małżeństwo samochodem, papuga siedzi z tyłu i nasłuchuje. Nagle widzą złodzieja, który kradnie samochód. Żona mówi: - Ale złodziej....W Suwałkach siedzi chłop i narzeka: - ale mróz, pewnie ruskie znowu otworzyły granice... ...Dziewczyna wypytuje chłopaka na pierwszej randce. - Rysiek, a masz jakieś nałogi? - Ależ skąd! - A masz jakieś hobby?...Ile zębów powinna mieć teściowa? Dwa, jeden do otwierania piwa zięciowi, a drugi aby nieustannie bolał. ...Przychodzi pijak do sklepu i prosi o dwa wina. Nagle wypina tyłek. - Co pan robi?! - pyta się...- Proszę pańskie prawo jazdy - zwraca się policjant do kierowcy. - Ok, ale to trochę potrwa, bo właśnie jadę...Rozmawiają dwie panie przy stoliku do gry w ruletkę: - Jaki numer obstawiasz? - Obstawiam numer zgodny z moim wiekiem....- Co robiłeś w weekend? - Byłem na ślubie - No i jak? - Normalnie, jak na ślubie. O zobacz...Kochanie, czy nie krepuje cię gdy musisz się rozbierać do naga w czasie wizyty u ginekologa? - pyta się mąż...Do serwisanta: - Panie, zainstalowałem Windows. - Tak? - No i teraz mam problem. - No, to już mi pan...Co to jest zielone ogolone i skacze ( żołnierz na dyskotece ) ...Dziewczyna daje anons matrymonialny: "Poznam pana, który nie będzie mnie bil, nie odejdzie ode mnie i który będzie dobry w...Pan Jan często jeździł na delegacje. Lecz gdziekolwiek pojechał, to po jakimś czasie przysyłano stamtąd nakazy potrącania z pensji alimentów....Dowcipy - inne

dodano: 2008-10-14, przeglądaj inne

Rozmowa w pracy:
- Moja żona jest cudowna. Wieczorem, gdy wracam z pracy, ona całuje mnie, pomaga się rozebrać, zdejmuje mi buty, zakłada kapcie i gumowe rękawiczki.
- A po co gumowe rękawiczki.
- Żeby wygodniej mi się myło naczynia.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy