strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Dwie blondynki w kinie: - Facet obok mnie obciąga sobie! - Zignoruj to. - Nie mogę. On używa mojej ręki!...POWER RANGERS S.P.D z RODZINY RABATKÓW (The Bellflower Bunnies in Power Rangers S.P.D) Medytacja Bratka W bazie Delta Bratek z...Północ. W domu kierownika sklepu monopolowego dzwoni telefon: - Halo. Czy to kierownik sklepu monopolowego? - Słucham? - O...Wchodzi zięć do domu, rozpina koszulę na klacie i mówi do teściowej: - Niech mi tu mama pluje. -...Przychodzi stara babcia do spowiedzi i mówi do księdza: - Mam poważny grzech. - Jaki? - Bo ja przeklinam. -...Idzie zajączek przez las. Mówi coś do siebie i macha łapką. Spotkał misia. Miś się mu prze chwile przygląda aż...Zabłądził facet w lesie. Wykręca z telefonu komórkowego numer 112 i mówi do słuchawki: - Jestem na grzybach w lesie...Mąż z żoną oglądają horror w telewizjii. Na ekranie pojawia się wampir ociekający krwią. - O matko! - krzyczy żona....Przychodzi facet do klubu nocnego, podchodzi do prostytutki i się pyta: - Co mi zrobisz za 5zł? - Dam Ci...Siedzi sobie baca, czyta gazetę, a stara z córką biegają po kuchni. Matka patrzy na córke i mówi: - Maryś,...Teściowa do synowej: - No jak ci się żyje córuś z Pawłem? - Cudownie mamo, on obudził we mnie kobietę!...Dlaczego Jezus po zmartwychwstaniu ukazał się najpierw kobiecie? - Bo chciał, żeby ta wieść jak najszybciej się rozniosła. ...Mocno podchmielony koleś wtacza się do monopolowego: - Poproszę wino. - Jakie? - Nie oszukujmy się, najtańsze! ...Rozmawiają trzy bociany. Pierwszy mówi: - Ja to cały tydzień latałem nad jednym domem! - I co? - Urodził się...Dowcipy - po alkoholu

dodano: 2008-07-15, przeglądaj inne


Do samochodu wsiada dwóch podpitych osobników. Samochód ostro rusza z miejsca. Kawalerska jazda trwa juz dobry kwadrans. Wóz zarzuca.
- Te, jak jedziesz? - mówi jeden z pijanych.
- Ja? Przez cały czas byłem przekonany, że to Ty prowadzisz...


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy