strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Power Rangers S.P.D z Rodziny Rabatków (The Bellflower Bunnies in Power Rangers S.P.D) Białe konie - Jak powstały białe konie?...Dwa psy, pudel miniaturka i owczarek spotykają się w szpitalu dla zwierząt. Owczarek pyta pudełka: A ty tu co robisz?...Wchodzi blondynka do sklepu i pyta si: - Co to jest, takie duże i czerwone? - Jabłka, proszę pani...Teściowa do synowej: - No jak ci się żyje córuś z Pawłem? - Cudownie mamo, on obudził we mnie kobietę!...- Nauczycielka prosi Jasia: - Jasiu wytrzyj tablicę. - Nie. - Jasiu wytrzyj! - No dobra. Ale gdzie jest szmatka?...Koło kobiety stoi w autobusie pijany mężczyzna. Ona patrząc na niego z pogardą mówi: - Aleś się pan uchlał! -...Przychodzi Iwanow do sklepu: - Mięsa nie ma? - U nas nie ma ryb. Mięsa nie ma w sklepie obok....szła baba po moście zmęczyła sie i pobiegła ...Tata Jasia stoi w sklepie przy dziale mrożonek z Jasiem. Nagle przechodzi jakaś starsza pani, która nie mogła przejść: -...W klasztorze nagle otwierają się drzwi i z rozpędem do środka wpada młoda zakonnica. Biegnie prosto do matki przełożonej: -...Facet w cyrku wychodzi na arenę z krokodylem. Staje na środku i kopie krokodyla w dupę. Krokodyl rozdziawił paszczę, a...Dlaczego chiński cesarz nosi żółte szelki? - Żeby mu spodnie nie spadły ...Dlaczego Kaczyńscy jeżdżą w samochodach z przyciemnionymi szybami? - Żeby nie było widać, że siedzą w fotelikach. ...Przychodzi baba do lekarza z żabą na głowie, lekarz pyta - Co się pani stało A żaba odpowiada: -Coś mi...Dowcipy - inne

dodano: 2009-03-08, przeglądaj inne

Spotykają się trzy prostytutki:
1st: Ostatnio miałam klienta z taką parową, że ledwo mi ja wsadził, ale bolało.
2nd: A ja miałam raz orgietkę z 4 faciami - myślałam, że mnie rozerwą ...
3rd: Eeee tam, życia nie znacie -wczoraj jechałam rowerem i jak mi się łechtaczka wkręciła w łańcuch, to myślałam że z bólu dzwonek odgryzę.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy