strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Lech Czech i Polak sa na pustyni. Lech zmęczony podchodzi do strumyka z wodą nagle dostrzega napis :Jeśli wypijesz tą...Biega po ulicy uradowany mężczyzna. Jeden z pieszych pyta: - Z czego się pan tak cieszy? - Samochód mi...Psychiatra odbiera telefon. Głos w słuchawce mówi: - Niech pan powie, czy to normalne: od kilku miesięcy jeden facet trąbi...Na kolosie z maszyn. Na zaliczeniu mgr mówi do jednego z kolczykiem w uchu: - Pan należy do Unii Europejskiej?...Idzie dwóch metali ulicą i mijają ich dwie zakonnice. - Oni chyba nigdy nie widzieli prysznica!- mówi jedna z nich...Blondynka jedzie samochodem autostradą. Udało jej się włączyć radio i tam słyszy: - Podajemy ważny komunikat dla kierowców jadących autostradą....Cześć ! Chcę się tylko spytać czy mogę parę dni u Ciebie pomieszkać. Wszyscy są na mnie wściekli, a ja...Kiedy pewien Żyd wrócił do domu z wesela, zapytano go, jakie było jedzenie. Odpowiedział: - Gdyby zupa była tak gorąca...Przychodzi blondynka do kierownika firmy na rozmów kwalifikacyjną do pracy w biurze: - Zna pani Windowsa? - Nie, taki...- Dlaczego kiedy uruchamiano linię do Wąchocka, to autobus przyjechał w piątek, a odjechał w poniedziałek? - Bo sołtys uczył...Żona wraca do domu i mówi: - mam dwie wiadomości, dobrą i złą - zacznij od dobrej - poduszka powietrzna...Bóg mówi do Adama: - Stworzę dla Ciebie idealnego przyjaciela, będzie Cię podziwiał, kochał, będzie lojalny. Musisz mi dać tylko...Jest niedziela, dzień wypłaty kieszonkowego na następny tydzień. Zwraca się ojciec do syna: - Możesz wybierać - 10 złotych jak...- czy jest pan przesądny? - pyta ortopeda pacjenta - nie - to dobrze, bo od jutra będzie pan wstawał...Dowcipy - inne

dodano: 2008-12-30, przeglądaj inne

W ZOO przed klatką z małpami zatrzymuje się szkolna wycieczka. W pewnym momencie para małp zaczyna się kochać. Nauczycielka nie może odciągnąć dzieci od klatki, więc idzie po dozorcę i mówi:
- Niech pan coś zrobi. Przecież nie wypada, żeby dzieci przyglądały się temu. Może da pan małpom herbatnika?
- A pani dla herbatnika przerwałaby w takim momencie?


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy