strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Wchodzi blondynka do sklepu i pyta si: - Co to jest, takie duże i czerwone? - Jabłka, proszę pani...Dziadek dał Jasiowi 20 zł na urodziny. Mama obserwuje Jasia, wreszcie mówi: - Jasiu, podziękuj dziadziusiowi. - Ale jak? -...Egzaltowana turystka mówi do bacy: - Ależ pan musi być szczęśliwy... patrzy pan na zaślubiny górskich szczytów z obłokami, widuje...Turyści pytają sie bacy : - Baco, pokażesz nam, która góra to Giewont? - Widzicie tą pierwszą górę? -...przychodzi baba do lekarza i gada - gdy tu dotykam to minie boli doktor: - czyli gdzie? - tam gdzie...Na ulicy zepsuł się hydrant i leje się z niego woda. Przyszedł fachowiec, który kluczem francuskim zakręca zepsuty zawór. W...Kto to jest ginekolog? - To człowiek, który szuka problemu tam, gdzie inni szukają przyjemności. ...Wchodzi pijak do monopolowego i pyta: - Jest denaturat? Ekspedientka na to: - Nie ma. - A jakieś inne...pyta się blondynka do brunetki - jak myślisz gdzie jest druga strona ulicy brunetka na to: - no tam a...- Wiecie czemu sołtys w Wąchocku pomalował sobie dom na biało? - Bo usłyszał, że po wojnie atomowej ocaleje tylko...Jasio miał już 5 lat, a jeszcze nic nie mówił. Pewnego dnia mama podaje mu obiad a Jasiu wrzeszczy: -...Jasiu pyta się w podstawówce Małgosi: - mogę Ci zrobić bobaska? Gosia odpowiada: - może w gimnazjum. Jasiu więc w...Na spowiedzi: - Proszę księdza, opowiedziałam dowcip antypaństwowy, zgrzeszyłam. Ksiądz milczy, więc spowiadająca kontynuuje: - Opowiedziałam brzydki dowcip o Bierucie....Ludzie siedzą na mszy świętej, a tu słychać głos: - Mam cię, zjem cię, mam cię, zjem cię. Ludzie wystraszeni...Dowcipy - inne

dodano: 2008-12-20, przeglądaj inne

Fakir wracając od lekarza spotyka dyrektora cyrku.
- I co powiedział panu lekarz?
- Mam jakąś chorobę żołądka, od dziś muszę przestrzegać diety. Wolno mi łykać tylko tłuczone szkło. Ale o gwoździach i szablach przez najbliższy miesiąc nie może być mowy!


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy