strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Zepsuł się autobus wycieczkowy, kierowca wychodzi i widzi w gospodarstwie koło drogi jakiegoś faceta. Podchodzi do płotu i krzyczy: -...Facet siedzi w barze, podchodzi do niego nieznajomy i pyta: - Gdybyś obudził się w lesie z podrapanym i wysmarowanym...Policjant zatrzymuje bacę jadącego furmanką. - Baco, co wieziecie? Baca nachyla się i szepcze: - Siano. - Czemu tak cicho...Spotykaja sie dwaj ojcowie: - Jak postepy malego w szkole? - pyta jeden Drugi macha zrezygnowany reka: - Nie najlepiej....Spotykają się dwie myszy, które się dawno nie widziały: - I co słychać? - Wszystko dobrze, zakochałam się. - A...Jedzie pani windą, otwierają się drzwi i wpada zamaskowany koleś z bronią i do niej: - Na ostatnie piętro naciskaj!...Power Rangers S.P.D z Rodziny Rabatków – Walka z oddziałem ,,A” (The Bellflower Bunnies in Power Rangers S.P.D – Fight...Pieści chłopak dziewczynę. - Kochanie, czy ty masz piersi? - Głupie pytanie, oczywiście ze mam! - odpowiada ona. - To...Dyrektor do sekretarki: - Czy dała pani ogłoszenie, że szukamy nocnego stróża? - Dałam. - I jaki efekt? - Natychmiastowy......Turysta przechodzi obok Bacy: - Po co ciągniesz ten sznurek? - A co, mam go pchać? ...Córka do taty: - Tato, popatrz, wynik w zadaniu mi się nie zgadza. - Hmm, A skąd ten wzór wzięłaś?...Dwie blondynki kłócą si, na co pójść do kina. - Chodźmy na "Matrixa" - proponuje jedna. - Nie, lepiej...Podchodzi kolega do kolegi i pyta: - Zgadzasz się na seks grupowy? - A kto bierze udział? - Ja, Ty...Prokurator przesłuchuje policjanta, który uciekającego złodzieja ranił w nogę: - Dlaczego nie użył pan broni z ostrą amunicją, tylko...Dowcipy - inne

dodano: 2008-09-12, przeglądaj inne

Autobusem jedzie chłopak i czyta książkę. Na przystanku wsiada elegancka pani. Chłopiec ustępuje jej miejsca. Pani siada i zagaduje:
- Pewnie jesteś chłopcze z Krakowa.
- Jak pani na to wpadła?
- Ustąpiłeś mi miejsca.
- A pani to pewnie rodowita warszawianka?
- Rzeczywiście! Jak na to wpadłeś?
- Nawet dziękuję pani nie powiedziała.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy