strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Na targu dla jaskiniowców potężny jaskiniowiec podchodzi ze swym 4-letnim synkiem do stoiska z owocami i pyta: - Ile kosztuje...Idzie sobie baca i ciągnie na sznurku zegarek. Przechodzący turysta pyta zdziwiony: - A co to baco, zegarek na sznurku...Przychodzi facet do spowiedzi: -przechodziłem koło domu sąsiada i ukradłem suszące się buty. -żałój synu żałój. -żałóje bo była jeszcze...Lekarz pyta pacjenta: - Czy prześladują Pana sny erotyczne? - Dlaczego zaraz prześladują?! ...Idzie turysta przez halę, patrzy, a tam baca ciągnie zegar na sznurku. - Baco, czemu zegar na sznurku ciągniecie?...Spotyka się dwóch kolesi: - Gdzie idziesz? - Na wódkę. - Dobra, namówiłeś mnie. ...Kąpie się mama w wannie, nagle bez uprzedzenia wbiega Jaś do łazienki i zauważył czarną kitkę u mamy między nogami....Dlaczego łysy facet jedzie na motorze z rozpiętym rozporkiem? - Bo chce poczuć wiatr we włosach. ...Blondynka do blondynki: - Chcesz krówkę?- na to druga: - Nie dzięki, jestem wegetarianką! ...W niedalekiej przyszłości ludzkość stworzyła super-komputer. Posiadał całą wiedze ludzkości, znał historię, życiorys, a nawet myśli każdego człowieka na ziemi....Czym różni się kulturalny człowiek od prostaka? - Prostak za obrazę bije po mordzie, a człowiek kulturalny – po...Przychodzi do baru blondynka i brunetka, barman mówi do blondynki: - hej blondynka sprawdż czy cię nie ma w domu...Power Rangers S.P.D z Rodziny Rabatków (The Bellflower Bunnies in Power Rangers S.P.D) Test na wytrzymałość Przed starą szopą w...Mój dziadek ciągle narzeka, że koszty życia strasznie wzrosły w dzisiejszych czasach. Mówi: - "...pamiętam kiedy byłem młody -...Dowcipy - o bacy

dodano: 2008-07-15, przeglądaj inne


Środek nocy. Pod rozgwieżdżonym niebem na środku hali stoi bacówka. W pewnym momencie otwierają się drzwi i jak z procy wybiega stamtąd owieczka. W drzwiach staje juhas i dopinając rozporek mówi:
- Ach, żebyś ty jeszcze gotować umiała...


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy