strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Siedzi dwóch wariatów w pokoju, nagle zgasło światło. - To pewnie korki- mówi jeden - No to idź mu otwórz....Dlaczego blondynka wyrzuca zegarek przez okno? - Patrzy jak czas leci. ...Idzie ślepy lasem i bada grzyby smakiem: - o podgrzybek, idzie dalej - o maślak idzie dalej - o gówno,...- Cześć tato - mówi syn do ojca informatyka, wchodząc do mieszkania. Wróciłem. - Cześć synu. Gdzie byłeś? - mówi...Rozmawiają dwaj bankowcy: - Wiesz, przez ten kryzys, to nie mogę spać, wiercę się całą noc, ale z nerwów nie...Jasio wraca ze szkoły z pokrwawionym nosem. - Co ci się stało? - pyta mama. - To przez tego magika...Przychodzi baba do lekarza z czarnym językiem. - co się pani stało? - pyta lekarz - a rozbiłam pół litra...Jak i kiedy powstał drut miedziany? - Bardzo dawno temu, kiedy dwaj Szkoci naraz znaleźli pensa i chcieli jeden...Trzy żony opowiadają o miłosnych wyczynach swych mężczyzn: - Mój - mówi pierwsza, jest doradcą w agencji matrymonialnej. Zanim pójdziemy...Co robi blondynka z nosem w trawie? Pasie kozy! ...Jadą 2 blondynki maluchem. Samochód nagle staje. Jedna otwiera przednią maskę i mówi: - Ej... Tutaj nie ma silnika!...Do lekarza przychodzi smutny, ale bardzo przystojny facet. W gabinecie siedzi doktor i pielęgniarka. - Panie doktorze - mówi facet...Na parkiecie gość tańczy wolnego z cyganką. Przytulają się tak z minutę i nagle cyganka mówi: - Niedługo umrzesz. -...Nowo przyjęty do służby policjant przez pomyłkę w księgowości nie dostawał pensji przez 4 miesiące. Po odkryciu pomyłki przełożony wzywa...Dowcipy - inne

dodano: 2009-10-01, przeglądaj inne

Do gabinetu psychiatry wchodzi mężczyzna z żoną, skarżąc się na jej apatie. Lekarz porozmawiał z pacjentką, potem ją objął, pogłaskał i kilka razy pocałował. Wreszcie zwraca się do obecnego przy tej scenie męża:
- Oto zabiegi, które są potrzebne pańskiej żonie. Powinny być stosowane przynajmniej co drugi dzień. No, powiedzmy we wtorki, czwartki i soboty.
- Dobrze, we wtorki i czwartki mogę żonę do pana przyprowadzać, ale sobota wykluczona - gram z kolegami w karty!


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy