strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Baca leży z gaździną w łóżku. Baca wierci się, aż w pewnym momencie zwraca się do żony: - Hanka!...Blondynka jedzie samochodem autostradą. Udało jej się włączyć radio i tam słyszy: - Podajemy ważny komunikat dla kierowców jadących autostradą....To Kowalskiego w nocy dzwoni telefon: - Przepraszam tu apteka. Nastąpiła wielka pomyłka, zamiast rumianku pańskiej teściowej dostarczono cyjanek! -...Przychodzi Kubuś Puchatek do Prosiaczka i mówi: - Wiem jaki będzie Twój los! -A co? Czytałeś mój horoskop? - Nie,...Jak powinien wyglądać mundurek dla byłego Ministra Edukacji? - Powinien mieć długie rękawy związane na plecach. ...Blondynka wchodzi do francuskiej restauracji i zamawia ślimaki. Nie wie jednak, jak je jeść. W końcu woła kelnera: -...Ile zębów powinna mieć teściowa? Dwa, jeden do otwierania piwa zięciowi, a drugi aby nieustannie bolał. ...Siedzi dwóch wariatów w pokoju, nagle zgasło światło. - To pewnie korki- mówi jeden - No to idź mu otwórz....Siedzi facet w restauracji i czeka na swoje zamówione danie. Po chwili widzi, jak idzie do niego kelner, który trzyma...Stoją dwa duchy przy bramie cmentarnej. Przed bramą stoi samochód. Pierwszy duch mówi: - Choć stary! Przejedziemy się. - Ok,...jadą dwie blondynki samochodem i jedna mówi - patrz tam jest las - nie widzę bo mi drzewa zasłaniają ...Zostałem aresztowany za zrobienie dowcipu w pracy. Policja powiedziała, że to nieważne, że to miało byc takie Prima Aprilis -...Blondynka idzie na spacer. Przychodzi nad rzek i widzi drugą blondynkę na przeciwnym brzegu. - Hej - krzyczy tamta...Telefon: - Halo, czy to Marek? - Nie, tu nie mieszka żaden Marek. Za chwilę kolejny telefon: - Halo, Marek?...Dowcipy - inne

dodano: 2009-10-01, przeglądaj inne

Do gabinetu psychiatry wchodzi mężczyzna z żoną, skarżąc się na jej apatie. Lekarz porozmawiał z pacjentką, potem ją objął, pogłaskał i kilka razy pocałował. Wreszcie zwraca się do obecnego przy tej scenie męża:
- Oto zabiegi, które są potrzebne pańskiej żonie. Powinny być stosowane przynajmniej co drugi dzień. No, powiedzmy we wtorki, czwartki i soboty.
- Dobrze, we wtorki i czwartki mogę żonę do pana przyprowadzać, ale sobota wykluczona - gram z kolegami w karty!


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy