strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Dlaczego hitler sie zabił? -bo zobaczył rachunek za gaz. ...Wraca sześcioletnia córka z przedszkola do domu i pyta mamę: - Mamo, czy Ty i tatuś uprawiacie seks? - Córeczko,...Kto Ty jesteś? - Pijak mały. Jaki znak Twój? - Trzy browary. Gdzie Ty mieszkasz? - Pod ławeczką. Czym się...Wchodzi staruszek do konfesjonału i nawija: - Mam 92 lata. Mam wspaniałą żonę, która ma 70 lat. Mam dzieci, wnuki...Jasiu mówi do kolegi: - Moja siostra to ma szczęście. - Dlaczego? - Była na prywatce i tam grali w...Rozmowa na wieczorku zapoznawczym w domku wczasowym: - Niech pani spojrzy na tego kretyna, co tańczy z tą farbowaną rudaską....Blondynka jest sprzątaczką w hotelu. Podchodzi szef i mówi: - Posprzątaj wind. - Na każdym pitrze? ...Dlaczego blondynka wklada cycki do pieca? Żeby podgzac mleko. ...- Kochanie, jak ci smakował obiad, który dzisiaj ugotowałam? - pyta żona męża po skończonym posiłku. - Dlaczego ty zawsze...Wchodzi babcia do autobusu i pyta kierowcę: - Synku chcesz orzeszka? - Poproszę. Na drugi dzień to samo, kierowca dostał...Z pamiętnika żołnierza: - Poniedziałek. Idziemy na ćwiczenia. Spotkaliśmy dziewczynę, to ją w krzaki! To był dobry dzień... - Wtorek....Facet siedzi w barze, podchodzi do niego nieznajomy i pyta: - Gdybyś obudził się w lesie z podrapanym i wysmarowanym...Przychodzi matka z dzieckiem do sklepu, dziecko szarpie matkę za rękaw i mówi: - Mamo, mamo chce mi się jeść...Synek pyta ojca: - Tatusiu, dlaczego ty masz duży rozporek przy spodniach, a ja mały? - Synku, dlatego, że ja...Dowcipy - inne

dodano: 2009-09-24, przeglądaj inne

- Wiesz stary, wracam wczoraj wcześniej z pracy, no i oczywiście od razu do szafy patrzę. Pewnie, że siedzi. W samych slipkach i się patrzy na mnie. Ten sam co zwykle, kochanek żony, psia jego mać!
- No i co mu powiedziałeś?
- Powiedziałem mu: Idioto! Ile razy normalnemu człowiekowi można powtarzać? Rok temu się rozwiodłem i żona już tu nie mieszka!.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy