strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Właściciel baru dał ogłoszenie: Zatrudnię bramkarza Tego wieczoru, kiedy lokal huczał wypełniony po brzegi, przedarł się do barmana knypek -...Przyjeżdża rowerem kangur do baru. Po godzinie wychodzi. Patrzy, nie ma roweru. Wchodzi do baru i krzyczy: - Gdzie mój...wchodzi hipis do burdelu i krzyczy - o Jezus, kurwa! a ona - O kurwa, Jezus! ...Baca jest sądzony za zabójstwo turysty, ale się nie przyznaje. Sędzia pyta: - No to jak to było, Baco?...Odrapany i rozklekotany samochód wjeżdża na autostradę. - 60 centów - mówi strażnik. - Sprzedane! - odpowiada zadowolony kierowca. ...Co zrobić żeby kobieta jeszcze długo krzyczała po stosunku? - Wytrzeć ptaszka o firankę. ...Dwaj sanitariusze wiozą pacjenta korytarzem. - Wieziemy go do prosektorium czy na reanimację? - pyta jeden. - Lekarz powiedział, że...Po skończonym egzaminie profesor wpisał do indeksu studenta tylko jedno słowo – "Idiota". Ten przeczytał, popatrzył na profesora i mówi:...Gospodarz kupił nowego koguta, który zaraz na podwórku chciał zrobić porządek i pokazać staremu, kto tu jest panem. Stary kogut...Na grobie Kamińskiego śmierdziało i nie rosła trawa, wezwano ekperta. "Za płytko gnój leży!" - orzekł ekspert. ...Mężczyzna na plaży zachodzi do stanowiska ratowników. - Panowie ratownicy, nie macie przypadkiem zapałek? - Proszę oto zapałki. Daj...Żona mówi do łowiącego ryby wędkarza: - Spójrz, woda w tym jeziorze jest tak brudna i aż dziw bierze, że...2 Blondynki oglądają TV -Jedna mówi do drugjej -Patrz Benedykt 16 -A druga na to -A kubica Który :D ...Na jakie pytanie nie można odpowiedzieć "tak"? - Na pytanie - "śpisz?". A na jakie nie można odpowiedzieć "nie"?...Dowcipy - inne

dodano: 2009-08-12, przeglądaj inne

Właściciel baru dał ogłoszenie: Zatrudnię bramkarza
Tego wieczoru, kiedy lokal huczał wypełniony po brzegi, przedarł się do barmana knypek - metr pięćdziesiąt wzrostu - i mówi:
- Jestem Krzyś, ja w sprawie pracy.
Barman zlustrował go od stóp do głów, zaśmiał ironicznie i wracając do wycierania szklanek rzucił krótko:
- Wypierdalaj!
Krzyś wzruszył ramionami, podciągnął rękawy, rozejrzał się po sali i zaczął od kolesi przy drzwiach.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy