strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Dlaczego czekolada jest lepsza od seksu z mężczyzną? Bo rozmiar nie ma znaczenia, a jak gryziesz orzeszki to nie krzyczy...- Tato, co to jest hipopotam? - To jest taka zwariowana ryba. - Ryba? - Przecież on żyje na lądzie....Bóg rzekł "Kobieto, ty będziesz miała wielkie bóle podczas porodu. Mężczyzno, ty będziesz ciężko pracował, o ile znajdziesz pracę. I...Przychodzi baba na bal przebierańców cała pomalowana na biało. Spotyka ją facet i pyta się: - Przepraszam za co pani...Przychodzi facet do klubu nocnego, podchodzi do prostytutki i się pyta: - Co mi zrobisz za 5zł? - Dam Ci...Żona żali się mężowi: - Wcale o mnie nie mylisz! Ciągle tylko sport i sport. Nawet nie pamiętasz kiedy jest...Pijany mąż wraca do domu. Żona od progu krzyczy: - Gdzie byłeś moczymordo?! - Na cmentarzu. - A kto...Blondynka do sprzedawcy: - Dzień dobry, ja poproszę frytki. Na to sprzedawca: - Przykro mi, ale ziemniaków zabrakło. - Nic...Idzie dwóch metali ulicą i mijają ich dwie zakonnice. - Oni chyba nigdy nie widzieli prysznica!- mówi jedna z nich...- Baco co robicie, jak macie wolny czas? - Siedzem i dumiem. - A jak nie macie czasu? -...w szkole nauczycielka zwraca sie do ucznia: - Jasiu, wymie jakiegos ssaka łownego - ssaka, hmm, ssaka łownego, no na...Przychodzi Jasiu do burdelu z rozjechaną żabą oraz skarbonką i mówi do burdelmamy: - Dzień dobry. Czy jest pani chora...Przychodzi kangur do lekarza z zakrwawionym brzuchem. - Co się stało? - pyta lekarz. - Torbę mi w autobusie wyrwali....W akademickiej stołówce rozmawia trzech studentów: - Ja Sylwestra spędziłem na Kanarach, mówię wam, super laseczki, kąpiel w morzu, drinki...Dowcipy - inne

dodano: 2009-05-20, przeglądaj inne

Wypadek samochodowy.
Kierowca siedzi w rozbitym samochodzie z wybałuszonymi oczami, a policjant zwraca się do niego z ojcowskim pouczeniem w te słowa:
- No i widzi pan? Pan zapiął pas i nawet pan nie draśnięty, a pana kobieta nie zapięła i teraz się wala tam w krzakach z penisem w zębach.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy