strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Lekarz pyta pacjenta: - Czy prześladują Pana sny erotyczne? - Dlaczego zaraz prześladują?! ...Pewnego chłopa wkurzało dosłownie wszystko: baba, dzieci, szef z całą robotą... Postanowił się więc powiesić. Wziął sznur, zawiązał na gałęzi...Na lekcji geografii nauczycielka pyta ucznia: - Która rzeka jest dłuższa, Ren czy Missisipi? - Missisipi oczywiście - odpowiada pewny...Idą dwie żmije. Jedna mówi do drugiej: - Czy my jesteśmy jadowite? - Tak. A czemu pytasz? - Bo właśnie...- Takiej niewdzięczności świat nie widział - mówi Kowalski do kolegi. - Co się stało? - Wyobraź sobie, przed świętami...Jak najskuteczniej pozbyć się z domu mrówek faraona i karaluchów? Zaprosić Kamińskiego i poprosić Go by zdjął buty w przedpokoju....- Panie doktorze, jestem wykończona. Odkąd mój mąż zachorował, dzień i noc muszę czuwać przy jego łóżku. - Przecież przysłałem...Ewa w raju nie usłuchała zakazu Stwórcy i za namową węża zerwała jabłko z drzewa. Za ten czyn została wraz...Jak zaczyna się każda książka kucharska w Szkocji? Np. tak: Pożycz jedno jajko i kilo mąki ...Dwaj menele siedzą na ławce w parku. - Chciałbym znowu być z Mariolą - wzdycha smętnie pierwszy. - A...Do baru przychodzi facet. Za ladą siedzi super laska, na ścianie menu: kanapka z serem - 4 zł kanapka z...Przychodzi baba do lekarza z żabą na głowie, a lekarz pyta: - Co pani jest? - Kum, kum, rade, rade....Z pamiętnika żołnierza: - Poniedziałek. Idziemy na ćwiczenia. Spotkaliśmy dziewczynę, to ją w krzaki! To był dobry dzień... - Wtorek....Czym się różni blondynka od papieru toaletowego?? -papier się rozwija a blondynka nie. ...Dowcipy - inne

dodano: 2009-05-20, przeglądaj inne

Wypadek samochodowy.
Kierowca siedzi w rozbitym samochodzie z wybałuszonymi oczami, a policjant zwraca się do niego z ojcowskim pouczeniem w te słowa:
- No i widzi pan? Pan zapiął pas i nawet pan nie draśnięty, a pana kobieta nie zapięła i teraz się wala tam w krzakach z penisem w zębach.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy