strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Jaś od dłuższego czasu chciał przespać się z Małgosią. Chodził, chodził i męczył Małgosię. Podczas pewnego spaceru po parku, Małgosia...Egzamin na policjantów. Wchodzi pierwszy. Pada pytanie: - Co to jest: ma zelówki, sznurowadła i zaczyna się na B?...Na budowie, podczas szkolnej wycieczki: - Bardzo ważne jest noszenia kasków. Znałam chłopca, który nie nosił kasku. Pewnego dnia spadla...Powiadomiony przez sklepową o włamaniu udałem się od razu na miejsce. Przed sklepem na rozsypanym popiele stwierdziłem ślady. Nie...Na grobie Kamińskiego śmierdziało i nie rosła trawa, wezwano ekperta. "Za płytko gnój leży!" - orzekł ekspert. ...W pewnej rodzinie urodziły się trojaczki. Do domu przyszło wielu znajomych, aby zobaczyć ten cud natury. Wszyscy oglądali uśmiechali się...Dzwoni facet rano do swojego szefa do pracy i mówi: - Szefie, nie mogę dziś przyjść do pracy. - Ale...Idzie Jasiu z tatą na spacerze i się pyta: - Tato, dlaczego Ty masz taki duży rozporek? Tato odpowiada: -...Jasio w szkole ma odpowiedzieć na pytanie. - W jakich czasach występują czasowniki? Jasio na to: - w naszych czasach....Rozmawiają dwaj wędkarze: - Ty słuchaj, wczoraj złapałem takiego szczupaka. - Eee... to jeszcze nic. Ja wczoraj złapałem świecącą się...Jasio przynosi do domu torbę pełną jabłek. Mama pyta go: - Skąd masz te jabłka? Na to Jasiu: - Od...Dwa psy, pudel miniaturka i owczarek spotykają się w szpitalu dla zwierząt. Owczarek pyta pudełka: A ty tu co robisz?...Do laboratorium przychodzi staruszka i podaje laborantce butelkę. - Co to jest? – pyta laborantka. - Mocz do analizy. Laborantka...Blondynka rozmawia z blondynką: - Czy powiedziałaś kiedykolwiek słowo - coś? - Coś mi si zdaje, że nie. ...Dowcipy - inne

dodano: 2009-05-04, przeglądaj inne

Dwóch prawników weszło do baru. Zamówili po drinku, po czym wyciagnęli z teczek po kanapce i zaczęli jesć. Natychmiast pojawił się przed nimi właściciel baru.
- Panowie, bez przesady,nie możecie tu jesć swoich kanapek.
Prawnicy wzruszyli ramionami i zamienili się kanapkami.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy