strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Przychodzi baba do lekarza z żabą na głowie, lekarz pyta - Co się pani stało A żaba odpowiada: -Coś mi...W zimowy wieczór gajowy złapał w lesie złodzieja, który kradł ścięte drzewo. - Co, kradniemy drzewo? - Panie gajowy,...Córka do taty: - Tato, popatrz, wynik w zadaniu mi się nie zgadza. - Hmm, A skąd ten wzór wzięłaś?...Pani w szkole miała problem z Jasiem. Chłopak ciągle przeklinał. Wpadła więc na pomysł, że jak jeszcze raz przeklnie to...oddam dzem za bony M placek krowi za bon jovi miekie wyro za roberta deniro ...dlaczego ma się dwie ręce? bo 1 odleciala przy stolarstwie :D ...Jerry Falwell siedział obok prezydenta Clintona w samolocie. Po wystartowaniu stewardesa zaczęła pytać się pasażerów, czego by się napili....- Tatusiu, mnie przyniósł bocian? - Nie, synu, Ciebie wrona wykrakała. ...Kowalskiego ugryzł komar. Mężczyzna najpierw złapał owada, a po chwili przyjrzawszy się mu wnikliwie, wypuścił. -Dlaczego to zrobiłeś? - pyta...Do baru wchodzi facet i siada na stołku. Barman patrzy na niego i pyta: - Co będzie? - Poproszę...Przychodzi baba do lekarza: - Panie doktorze, bardzo boli mnie brzuch. - A co pani jadła? - Puszkę śledzi....Dlaczego tak trudno kobiecie znaleźć mężczyznę, który byłby wrażliwy, troskliwy i przystojny? - Bo on przeważnie już ma chłopaka....Jadą wariaci autobusem. W pewnej chwili autobus stanął. Kierowca zagląda pod maskę. W pewnej chwili podchodzi do niego wariat i...Do leżącego na ławce faceta podchodzą dwaj policjanci: - Proszę dokumenty, jesteśmy z policji. - Nie mam - odpowiada...Dowcipy - inne

dodano: 2009-04-25, przeglądaj inne

Operacja urologiczna. Pacjent leży na stole. Obok krząta się młoda pielęgniareczka. Wchodzi chirurg z rękami w sterylnych rękawiczkach.
- Siostro proszę poprawić penisa... Uhm, dobrze, a teraz pacjentowi!


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy