strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Z badań naukowych wynika, że nauczycielka to najlepsza kandydatka na żonę: 1 - Kobieta z klasą 2 - Bez skrupułów...Trzej polscy chirurdzy chwalą się swoimi osiągnięciami. Pierwszy mówi: - Niedawno przywieźli do mnie faceta z obciętą ręką. Przyszyłem ją...Pewnego dnia spotyka miś zajączka, który ma na uszach prezerwatywy. - Te, zając, co jest grane, po co ci te...Po co 20-latce kolczyk w pępku? - Bo taka moda. A 40-latce? - Żeby było gdzie powiesić choinkę zapachową....- dlaczego kładziesz mokrą chusteczkę na ścianie? - tata kazał mi zrobić mokry okład w miejscu, w którym się uderzyłem...Faceci rozmawiają przy herbatce w klubie seniora. Jeden nagle pyta: - Mietek, a czy w tym tygodniu nie przypada wasza...Mrówka i słoń idą przez pustynię. Słoń nie może juz wytrzymać i mówi: - Nie mam siły. Chce mi się...– Tatusiu, czy ty wiesz, że mama jest lepszym kierowcą od Ciebie? – Chyba żartujesz? – Uwierz mi. Sam mówiłeś,...szła baba po moście zmęczyła sie i pobiegła ...Wiecie dlaczego B.G. nazwał swoją firmę Microsoft? - To wie tylko jego żona. ...Pytają bacę: - Czy te trzy dziewczynki są Twoimi córkami? - No... - Ale one urodziły się tego samego...Kierownik sklepu uczy młodych sprzedawców jak powinno się obsługiwać klientów. - Patrzcie i uczcie się ode mnie Wchodzi klientka: -...Idzie jasiu z mamą i widzi pijaka pod sklepem i mówi do mamy - Mamo, ale ten pijak ma krzywe...Dwóch facetów wnosi trzeciego zupełnie nawalonego, tak że nie może się utrzymać na nogach. Siadają przy barze i jeden mówi...Dowcipy - inne

dodano: 2008-12-28, przeglądaj inne

Niedźwiedź szaleje w lesie, strasznie podniecony, wszystko co się rusza ma zamiar grzmocić. Wiewiórka schodzi sobie z drzewa, ten dopada do niej, łapie ją za szyję i dawaj, ale to mu nie wystarcza. Zza krzaków wychyla się lisica, dopada do niej i zaczyna gwałcić. W pewnym momencie lisica krzyczy:
- Och niedźwiedziu, jaki z Ciebie wspaniały kochanek, jakiego masz ogromnego i owłosionego pisiora.
A niedźwiedź robi głupią minę i myśli:
- O kurwa! Nie zdjąłem wiewiórki.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy