strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Z dachu wieżowca w Ameryce skacze zdesperowany samobójca. Leci, leci, aż tu wiatr nagle zaczyna go znosić nad wody oceanu......Jadą pociągiem: Polak, Rusek i Niemiec. Nagle coś zaczęło kapać z sufitu, a Rusek na to: - To wódka, to...Czym się różni kura od studenta? - Kura znosi tylko jajka a student musi znosić wszystko. ...Szef firmy dyktuje sekretarce list do kontrahenta: - "Jest pan podłym oszustem! Jeśli pan natychmiast nie zapłaci za wyłudzone towary,...Idzie turysta przez halę, patrzy, a tam baca ciągnie zegar na sznurku. - Baco, czemu zegar na sznurku ciągniecie?...Rano w biurze: - Stary, skąd masz takie limo pod okiem?! - A, bo jak się wczoraj wieczorem modliliśmy przy...Przychodzi Jaś do domu: - Mamo, żenię się! - Jak ona ma na imię? - Zygmunt. - Jasiu, Zygmunt to...Stoi pijak na ulicy i trzyma się kurczowo latarni. Zauważył go policjant i woła do niego: - Dokumenciki proszę! -...Rok 2020, dziadek i wnuczek przy Monopoly. - Dziadku, a co to za dziwny znaczek tu jest w tej grze?...Odrapany i rozklekotany samochód wjeżdża na autostradę. - 60 centów - mówi strażnik. - Sprzedane! - odpowiada zadowolony kierowca. ...Facet przychodzi do lekarza. Dowiaduje się, że zostało mu 6 miesięcy życia, gdyż jest nieuleczalnie chory. - Musi pan...Breżniew przemawia. - Towarzysze syjoniści! Na sali zapanowała konsternacja. A i Breżniew poczuł, że powiedział coś niewłaściwego. Uważnie spojrzał na...Wraca pijany mąż nad ranem do domu, a żona od razu: - Gdzieś Ty był całą noc? - Na czynie....Jadą 2 blondynki maluchem. Samochód nagle staje. Jedna otwiera przednią maskę i mówi: - Ej... Tutaj nie ma silnika!...Dowcipy - inne

dodano: 2008-12-18, przeglądaj inne

Facet chce się bozbyć kota. Wywozi go cztery ulice dalej. Przychodzi do domu, a kot siedzi na wersalce. Wywozi go dalej. Ale kot znowu wrócił! Facet wywiózł go za miasto. Po chwili dzwoni do domu do żony i mówi:
- Jest z tobą kot
na to żona
-Jest, a co?
-Daj go do telefonu bo się zgubiłem.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy