strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

- Ile blondynek potrzeba do zabawy w chowanego? - Jedną ...Lekarz pokłócił się strasznie przy śniadaniu z żoną: - Ty też nie jesteś taka dobra w łóżku! - wykrzyczał i...Facet wraca po pracy do domu, wchodząc zauważa swoją żonę na czworaka czyszczącą podłogę. Żona ma na sobie tylko fartuch,...Kobieta wstydzi się 5 razy: Pierwszy raz kiedy robi to pierwszy raz. Drugi raz kiedy pierwszy raz ze swoim mężem....Kierowca wsunął taki, oto liścik za wycieraczkę swojego samochodu: Krążyłem wokół tego bloku przez 20 minut i jeśli tu...- Dlaczego w szkole w Wąchocku zamurowano okna? - Bo sołtys zrobił wieczorówkę... ...- Towarzyszu dowódco - pyta raz Pietka Czapajewa - czy wypilibyście litr wódki? - A jakże! - A wiadro?...Mąż z żoną sie pokłócili. mąż napisał żonie na kartce: Obudź mnie o 6:00! Mąż wstaje o 12:00 obrażony na...Gej z gejem sie pokłócili. Jeden mówi: - huj ci w dupę!!! Na co drugi odpowiada: - to co już...Mocno podchmielony koleś wtacza się do monopolowego: - Poproszę wino. - Jakie? - Nie oszukujmy się, najtańsze! ...Pierwsza w nocy. Kobieta pyta małżonka: - Kochany, czy kupisz mi futro? - Kupię. - Tak się cieszę! - Nie...mówi blondynka do blondynki - Kiedy spadnie śniek a druga na to - Co juz chcez zeby było lato. ...Dlaczego sołtys przyszedł na dworzec z drabiną? - Bo się dowiedział, że żona przyjedzie piętrowym pociągiem. ...Przechodnia zaczepia trzech oprychów. Żądaja pieniędzy. Napadnięty nie traci głowy, krzyczy: - Lepiej uważajcie, znam dżudo, karate, kung-fu! Gdy napastnicy...Dowcipy - inne

dodano: 2008-10-27, przeglądaj inne

Spotykają się mężczyźni i zaczynają narzekać na swoje żony:
- Moja, to taka latawica, ciągle jej nie ma w domu - mówi jeden.
- A moja, to nie gotuje wcale - narzeka drugi.
- A moja, to taka pedantka i czyścioszka, że aż mnie to wkurza. Ciągle tylko sprząta - mówi trzeci.
- No ale to chyba zaleta a nie wada, że ciągle sprząta i jest taka pedantka - stwierdzają koledzy.
- No niby tak - mówi mężczyzna, ale jest to wkurzające, bo wyobraźcie sobie, wstajecie w nocy zrobić siku, wracacie, a tu już łóżko pościelone.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy