strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Przychodzi baba do dentysty i staje w drzwiach. On tak na nią patrzy i mówi: - A co Pani jest?...Przyjechał baca do Ameryki i okradł bank. Siada w rowie przydrożnym, wyciąga z worka pieniądze i zaczyna liczyć. Nagle...Tata prosi Jasia: - Jasiu pomaluj okna Jasiu przychodzi po godzinie i pyta: - Tato, a ramy też?. ...- Czemu wszyscy wymyślają temu facetowi? - Bo rzucił w sędziego kaloszem. - Ale przecież go nie trafił? - Właśnie...Przychodzi Kamiński do lekarza i mówi: "Panie doktorze jak się w głowę stuknę to białe gwiazdki widzę !" Lekarz: "Panie...Podczas rozprawy sądowej sędzia pyta blondynkę: - Więc oskarżona nie przyznaje się, że spowodowała pożar w hotelu, zasypiając z papierosem...Dowódca zapragnął poznać,jak się układa życie seksualne jego żołnierzy. Zarządził zbiórkę i pyta się pierwszego żołnierza: -Z kim mieliście ostatnio...Wściekły profesor wchodzi do sali wykładowej i mówi: - Wszyscy nienormalni maja wstać! Nikt się nie rusza. Po dłuższej chwili...- Słyszałeś podobno Małysz nie żyje - Chyba Miłosz - Eee, ten chyba nigdy nie skakał... ...- Cześć tato - mówi syn do ojca informatyka, wchodząc do mieszkania. Wróciłem. - Cześć synu. Gdzie byłeś? - mówi...Wróciwszy do swego gabinetu, Muller zauważył, że Stirlitz podejrzanie kręci się w pobliżu sejfu. - Co tu robicie, Stirlitz? -...Dzwoni telefon. Mąż mówi do żony blondynki: - Jak do mnie, to powiedz, że nie ma mnie w domu. Żona...Roztargniony profesor pyta taksówkarza: - Najmocniej przepraszam, gdzie ja właściwie jestem? - Ulica Skrajna, róg Poleskiej. - Nie chodziło mi...Policjant zatrzymał do kontroli kierowcę. Trzymając w ręce prawo jazdy, stwierdził: - Tu jest napisane, że pan musi prowadzić...Dowcipy - inne

dodano: 2008-09-30, przeglądaj inne

Pewna dama zwierza się swojej przyjaciółce, wskazując na kanapę:
- Wiesz kochana, będę chyba musiała wyrzucić tę kanapę z domu, bo ilekroć na nią spojrzę, to przypomina mi to fakt, że zdradziłam na niej męża.
- Oj, kochana! - odpowiada przyjaciółka. Gdybym ja miała wyrzucić z domu wszystko to, na czym zdradziłam męża, to w domu pozostałby tylko kaktus.


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy