strefa dobrego humoru kawały
dowcipy śmieszne kawały śmieszne dowcipy

Kategorie

blondynki [200]
o bacy [133]
o władzy [96]
po alkoholu [136]
ta teściowa [47]
z cyklu przychodzi baba [75]
zagadki [170]
inne [1432]


Polecamy

przeprowadzki warszawa
meble
wywóz mebli warszawa
darmowe ogłoszenia


Losowe dowcipy

Pewien turysta chciał przejechać się na wielbłądzie. Więc zapytał jak trzeba nim sterować. Na to gospodarz: -Jeśli chce pan ruszyć...jadą dwie blondynki samochodem i jedna mówi - patrz tam jest las - nie widzę bo mi drzewa zasłaniają ...Idą blądynki przez pustynie i jedna mówi do drugiej - nie czuję nóg a druga na to - to powonchaj...Wraca myśliwy z polowania do domu i zastaje żonę z kochankiem w pościeli. Odbezpiecza broń i mówi. - Wstawaj skurwysynu...Przychodzi baba do lekarza i nie wiadomo dlaczego wchodzi mu pod stolik... A lekarz: - Oj długo pani nie...przychodzi baba do lekarza bez jednej ręki i bez jednej nogi. Lekarz pyta: -co się pani stało? -a bo założyłam...Młoda ortodoksyjna para Żydów przygotowuje się do ślubu. Poszli do rabina, aby zadać mu parę pytań. - Czy to prawda,...Turysta spotyka bacę i pyta: - Baco, mogę przejść przez waszą łąkę? Chce zdążyć na pociąg o 12:40. - Idźcie,...Przychodzi baba do dentysty i staje w drzwiach. On tak na nią patrzy i mówi: - A co Pani jest?...przychodzi baba do lekarza i nic nie robi;) ...Mąż do żony blondynki: - Wzięłaś prysznic? - No jasne! Jak coś zginie w tym domu, to zawsze moja...Pan Jan często jeździł na delegacje. Lecz gdziekolwiek pojechał, to po jakimś czasie przysyłano stamtąd nakazy potrącania z pensji alimentów....Podczas jednej z wizyt w Polsce Breżniew został zaprowadzony przez Gierka do biblioteki. Breżniew chodzi, przegląda książki, nagle w jego...- Wyobraź sobie kochana, iż kiedy robiłam Jaśkowi loda powiedział mi, że Małgośka robi to lepiej! - No i co?...Dowcipy - inne

dodano: 2008-09-18, przeglądaj inne

Spotkało się kilku informatyków i jak to zwykle bywa, rozmowy szybko zeszły na tematy komputerowe. Wreszcie któryś z nich zaproponował:
- Panowie, porozmawiajmy o czymś normalnym, np. o dupach.
Nastąpiła bardzo długa cisza, a po niej jeszcze więcej krępującego milczenia.
Wreszcie któryś odpowiada:
- Słuchajcie, moja karta graficzna jest do dupy..


Dodaj dowcip*Dowcip:Przepisz kod:

* - pola obowiązkowe
Kawaly.natacy.pl nie roszczą sobie żadnych praw do zamieszczonych na stronach serwisu dowcipów. Kawały są zamieszczane zarówno przez ekipę jak i przez przypadkowe osoby, które miały pecha tutaj trafić. Jeżeli więc jesteś autorem jakiegoś dowcipu, który tu został zamieszczony, potrafisz to udowodnić i nie chcesz by inni mogli czytając go sobie poprawić nastrój, skorzystaj z formularza zamieszczonego na pod stronie kontakt.

blondynki | o bacy | o władzy | po alkoholu | ta teściowa | z cyklu przychodzi baba | zagadki | inne |
Copyright © 2008 www.kawały.natacy.pl - dobre dowcipy